Přeskočit na obsah

Volné pozice

Našli jsme pro vás 28 volných pozic:

OBCHODNÍ/FINANČNÍ ANALYTIK

V rámci obchodního oddělení obsazujeme pozici OBCHODNÍHO/FINANČNÍHO ANALYTIKA, který zastřeší komplexní zpracování finančních modelů, auditů, a jiných finančních a účetních analýz.

V rámci této pozice je nezbytná úzká spolupráce s odděleními provozu, controllingu, účtárny atd.

Praha hl.m.

Praha hl.m.

BENU

BENU

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

Pro doplnění našeho marketingového týmu hledáme týmového hráče, který podpoří marketingové a komunikační aktivity pro naše lékárny.

Praha hl.m.

Praha hl.m.

BENU

BENU

CSR SPECIALISTA

Pojďte s námi tvořit CSR strategii firmy. Hledáme kandidáta, který ocení práci na zkrácený úvazek s možností budoucího rozšíření na úvazek plný. 

Praha

Praha

BENU

BENU

TRAINEE ADMINISTRATIVA

Do našeho technického oddělení hledáme šikovného brigádníka, který nám pomůže jak s digitalizací technického archivu, tak s  archivem procesů lékárenství.

Praha hl.m.

Praha hl.m.

BENU

BENU

ANALYTIK pro WEB a mobilní aplikaci – příležitost pro juniory

V rámci e-commerce oddělení otevíráme pozici ANALYTIKA pro webové a mobilní aplikace jehož hlavní doménou budou naše webovky a mobilní aplikace. Jsme součástí mezinárodního e-commerce kompetenčního centra a proto hledáme parťáka s dobrou angličtinou a zapálením pro e-comm svět.


Praha hl.m.

Praha hl.m.

BENU

BENU

PROJEKTOVÝ MANAŽER VÝSTAVBY

V Benu nás čeká mnoho nových staveb. Abychom zajistili bezproblémovou stavbu, hledáme PROJEKTOVÉHO MANAŽERA VÝSTAVBY. Naše kanceláře se nachází v Praze a Ostravě, je tedy možné využívat obě, podle toho, jakou lokalitu máte dostupnější.


Moravskoslezský kraj

Moravskoslezský kraj

BENU

BENU

STRATEGIC BUSINESS ASSISTANT

Rozjeď svou kariéru u nás, pod křídla si tě vezmou naši členové boardu. Hledáme kandidáta, který je na startu své kariéry a rád by se podílel na klíčových aktivitách a projektech, a to v úzké spolupráci s jednateli. Pokud máš hlavu plnou nápadů, chuť se učit a rozvíjet, pak je tento odrazový můstek ta správná volba.

Praha hl.m.

Praha hl.m.

BENU

BENU

HR Specialist Junior

Patří Vaše srdce na HR? Tak roztáhněte svá křídla u nás a rozleťte se společně s HR týmem hledat neobjevené poklady na akademické půdě.

Pyšníme se tím, že jsme úspěšná, stabilní a dynamické společnost, která se o Vás postará. U nás dostanete příležitost rozvíjet své schopnosti a zkušenosti.

Praha hl.m.

Praha hl.m.

BENU

BENU

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA

Hledáme produkťáka s hlavou plnou nápadů, smyslem pro práci s čísly a ambicí prohlubovat své zkušenosti v marketingu. 

Hlavním focusem specialisty bude rozvoj kategorií volně prodejních přípravků a sledování trendů na českém trhu. 

Praha hl.m.

Praha hl.m.

BENU

BENU

WEB CONTENT TEAMLEADER

Na pozici WEB CONTENT TEAMLEADER hledáme kolegu, který si rozumí s tvorbou webového obsahu a těší se z vedení a motivování svěřeného týmu. Měl by Vám být blízký sortiment BENU a stejně tak by Vám neměl chybět drive a odhodlání přinést k nám nové nápady. V našem e-commerce týmu je to hodně o spolupráci, takže pokud je týmový hráč tvé druhé jméno, je to velké +.

Praha hl.m.

Praha hl.m.

BENU

BENU

Třeba hledáme právě vás!

Napište nám o jakou pozici máte zájem.

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor