Přeskočit na obsah

Volné pozice

Našli jsme pro vás 18 volných pozic:

SENIOR HR CONTROLLER

Hledáme seniorního HR CONTROLLERA, který si u nás s radostí vezme na starost mzdové a osobní náklady.

Klíčová je v této roli schopnost, umět si data zanalyzovat a následně je srozumitelně interpretovat managementu společnosti. Pozice je u nás na startovní čáře. Budete mít tedy možnost, procesy zlepšovat, rozvíjet a realizovat své dosavadní know-how. Jsme fajn parta zkušených controllerů co má ráda po práci legraci. 🙃

Praha hl.m.

Praha hl.m.

Phoenix

Phoenix

MERCHANDISING SPECIALISTA

Pro doplnění týmu hledáme MERCHANDISING SPECIALISTU, kterého baví kombinace kreativy a analytické práce. Naši kolegové Mirek se Slávkem se ve spolupráci s provozem starají o finální vizuál našich lékáren v souladu s interními pravidly. Výsledek na lékárně by měl lahodit nejen oku pacienta, ale měl by současně dávat smysl z pohledu prezentace produktů. Přidáš se do jejich mini týmu? 😊

Praha hl.m.

Praha hl.m.

BENU

BENU

BUSINESS ANALYST

Pokud vás baví pracovat na zcela nových věcech a orientujete se v rámci firemních procesů, jste náš člověk.

Hledáme parťáka na pozici BUSINESS ANALYTIK, který bude společně s námi rozmotávat klubíčka problémů a hledat z nich nejlepší cestu ven, ale také měnit vize ve skutečnosti.

Praha hl.m.

Praha hl.m.

Phoenix

Phoenix

BACKEND DEVELOPER - PHP

Hledáme backenďáka, který bude zodpovědný za vývoj backendu a implementaci rozhraní API. Pojď nám pomoct s rozvojem platformy, která je postavená na PHP 8.2, MariaDB, RabbitMQ a Elasticsearch.

Hledáme někoho, kdo nám pomůže s rozvojem naší monolitické platformy a přispěje k tomu, že jí jednoho dne budeme schopni začít dělit na menší části.

Nejste přímo z Prahy? Nevadí. U této pozice je možnost pracovat full remote.

Česká republika

Česká republika

BENU

BENU

OPERÁTOR/KA ZÁKAZNICKÉHO CENTRA

Pro oddělení zákaznické podpory Phoenix, hledáme komunikativního člena týmu, jehož hlavním záběrem bude realizace telefonických objednávek lékáren, vyřizování jejich dotazů a požadavků ve spolupráci s dalšími odděleními. Pokud hledáte práci ve fajn kolektivu a rádi komunikujete s lidmi, tak jste na správném místě.

Praha

Praha

Phoenix

Phoenix

Specialista PharmaPointu na letákové kampaně

Partnerská síť lékáren PharmaPoint je jedním ze středisek společnosti Phoenix. Pro doplnění týmu PharmaPoint hledáme specialistu na letákové kampaně. V této roli se neobejdete bez spolehlivého přístupu k zadaným úkolům. Nebaví Vás stereotypní práce? Pak jste na správném místě. Na této pozici Vás čeká mnoho různorodých úkolů a možnost růstu. 

Praha

Praha

Phoenix

Phoenix

FINANČNÍ ÚČETNÍ

Pro doplnění týmu finanční účtárny hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ, která nám pomůže s běžnou účetní agendou. 

Praha

Praha

BENU

BENU

DISPEČER - OSTRAVA

Do našeho týmu v Ostravě hledáme novou posilu.

Ostrava

Ostrava

Phoenix

Phoenix

KEY ACCOUNT SPECIALIST - PHARMA SERVICES

Do našeho  Phoenix  týmu hledáme nového člena na pozici Key Account Specialist pro konsignační a servisní sklady, který bude mít na starosti především péči o klíčové klienty Pharma Services a poskytování odborné administrativní podpory. 

Praha hl.m.

Praha hl.m.

Phoenix

Phoenix

CRM MANAGER

Do marketingového týmu hledáme zkušeného CRM MANAGERA, který zastřeší efektivní využití zákaznických dat a koordinaci komunikačních kampaní. Definice struktury profilu zákazníka, jejich segmentace a následné personalizované kampaně - nejen tyto výzvy budou čekat na nového kolegu.

Praha hl.m.

Praha hl.m.

BENU

BENU

Třeba hledáme právě vás!

Napište nám o jakou pozici máte zájem.

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor