Přeskočit na obsah

Volné pozice

Našli jsme pro vás 24 volných pozic:

BUSINESS ANALYTIK

Pokud Tě baví pracovat na zcela nových věcech a orientuješ se v rámci firemních procesů, hledáme právě Tebe.

Hledáme parťáka na pozici BUSINESS ANALYTIK, který bude společně s námi rozmotávat klubíčka problémů a hledat z nich nejlepší cestu ven, ale také měnit vize ve skutečnosti a užívat si pocity, že se nám to úspěšně povedlo.

Praha hl.m.

Praha hl.m.

Phoenix

Phoenix

SPECIALISTA PODPORY ERP

Obsazujeme pozici SPECIALISTY PODPORY ERP, který bude podporou pro uživatele našeho skladového systému.

Praha hl.m.

Praha hl.m.

Phoenix

Phoenix

SHIFT LEADER

V rámci e-commerce oddělení obsazujeme pozici Shift leader e-shopu jehož hlavní aktivitou bude zajištění plynulého chodu směny, organizace práce týmu a s tím spojené nezbytné aktivity. Pozice je určena pro proaktivní osobnost s přirozenou autoritou a především chutí být nejen šéfem ale také kolegou, který umí jít příkladem svému týmu.

Praha hl.m.

Praha hl.m.

BENU

BENU

WEBOVÝ ANALYTIK

V rámci e-commerce oddělení otevíráme pozici WEBOVÉHO ANALYTIKA jehož hlavní doménou budou naše webovky a mobilní aplikace. Jsme součástí mezinárodního e-commerce kompetenčního centra a proto hledáme parťáka s dobrou angličtinou a zapálením pro e-commerce svět.


Praha hl.m.

Praha hl.m.

BENU

BENU

AKVIZIČNÍ ANALYTIK

V rámci obchodního oddělení obsazujeme pozici AKVIZIČNÍHO ANALYTIKA, který zastřeší komplexní zpracování finančních modelů, auditů, a jiných finančních a účetních analýz.

V rámci této pozice je nezbytná úzká spolupráce s odděleními provozu, controllingu, účtárny atd.

Praha hl.m.

Praha hl.m.

BENU

BENU

PROJEKTOVÝ MANAŽER VÝSTAVBY

V Benu nás čeká mnoho nových staveb. Abychom zajistili bezproblémovou stavbu, hledáme PROJEKTOVÉHO MANAŽERA VÝSTAVBY. Naše kanceláře se nachází v Praze a Ostravě, je tedy možné využívat obě, podle toho, jakou lokalitu máte dostupnější.


Česká republika

Česká republika

BENU

BENU

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU - PASIVNÍ LINKA

Pro doplnění týmu zákaznické podpory BENU, hledáme nového člena na pozici SPECIALISTA CALL CENTRA. Pokud Vám nevadí každodenní komunikace se zákazníky ať už po telefonu či skrze e-mailovou komunikaci, rádi se s Vámi potkáme osobně.

Praha hl.m.

Praha hl.m.

BENU

BENU

CATEGORY MANAŽER - dermokosmetika

Do týmu marketingu hledáme parťáka, který se zaměří na kompletní oblast dermo kosmetiky v našich lékárnách. Od kandidáta očekáváme silnou orientaci na práci s čísly, schopnost vyhodnocovat je a jejich výsledky následně uplatňovat v praxi. Cítit se u nás bude dobře seniorní kandidát s pozitivním přístupem, citem pro dermo a chutí převzít zodpovědnost za hmatatelné výsledky.

Praha hl.m.

Praha hl.m.

BENU

BENU

REGIONÁLNÍ MANAGER

Uvažujete v horizontu 6ti měsíců o profesní změně?

Naše prosperující síť lékáren BENU hledá zkušeného lídra pro pozici Regionálního manažera/manažerky. Pokud máte prokazatelné zkušenosti s provozem, jste zvyklý na denní bázi pracovat s lidmi v terénu a úspěšně jste vedli týmy máme pro vás ve střednědobé budoucnosti skvělou příležitost. Můžete se stát klíčovým členem naší rostoucí organizace v lokalitě Čechy.Středočeský kraj

Středočeský kraj

BENU

BENU

CATEGORY MANAGER

Do týmu marketingu hledáme parťáka na pozici Category manažera. Máte silnou orientaci na práci s čísly, schopnost vyhodnocovat je a jejich výsledky následně uplatňovat v praxi? Pozice je vhodná pro seniorní kandidáty s pozitivním přístupem a chutí převzít zodpovědnost za hmatatelné výsledky.

Praha hl.m.

Praha hl.m.

BENU

BENU

Třeba hledáme právě vás!

Napište nám o jakou pozici máte zájem.

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor