Přeskočit na obsah

Volné pozice

Našli jsme pro vás 246 volných pozic:

LÉTAJÍCÍ LÉKÁRNÍK - Ústecký kraj

Létající lékárník  se vždy objeví tam, kde je ho nejvíc potřeba. V oblasti Ústeckého kraje máme 25 lékáren. A jako létající lékárník postupně poznáte všechny. Stáváte se pokaždé součástí jiného týmu, jiné lékárny, cestujete do jiného města, ale zůstáváte členem BENU rodiny.

Létající lékárník

Létající lékárník

LÉTAJÍCÍ LÉKÁRNÍK - Vysočina, Střední Čechy

Létající lékárník  se vždy objeví tam, kde je ho nejvíc potřeba. V oblasti Vysočina a Střední Čechy máme 16 lékáren. A jako létající lékárník postupně poznáte všechny. Stáváte se pokaždé součástí jiného týmu, jiné lékárny, cestujete do jiného města, ale zůstáváte členem BENU rodiny.

Vysočina

Vysočina

Létající lékárník

Létající lékárník

FLOOR MANAGER - sklad s léčivy

Chtěli byste být součástí nadnárodní skupiny PHOENIX Group, která vlastní druhou největší síť lékáren BENU v České republice, a zároveň se podílet na péči o naše zákazníky? Chtěli byste vidět, jak vypadá začátek cesty léků od nás až k jeho doručení? Pokud ano, čtěte dál. 

Vysoké Mýto

Vysoké Mýto

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU - VÍKENDOVÁ BRIGÁDA

Jsme přátelský tým malého call centra, který po telefonu pomáhá našim zákazníkům v technické podpoře. Do našich řad hledáme komunikativního týmového hráče na dlouhodobou výpomoc.

Praha 15

Praha 15

Centrála BENU

Centrála BENU

FARMACEUTICKÝ ASISTENT - Olšiny, Praha 10

Pro lékárnu V Olšinách na Praze 10 hledáme kolegyni či kolegu na pozici Farmaceutický asistent. 

Praha 10

Praha 10

Farmaceutický asistent

Farmaceutický asistent

LÉTAJÍCÍ LÉKÁRNÍK - Morava

Létající lékárník  se vždy objeví tam, kde je ho nejvíc potřeba. V oblasti Moravy máme okolo 70 lékáren. A jako létající lékárník postupně poznáte všechny. Stáváte se pokaždé součástí jiného týmu, jiné lékárny, cestujete do jiného města, ale zůstáváte členem BENU rodiny.

Létající lékárník

Létající lékárník

SANITÁŘ/KA - Mělník

Pro Benu lékárny v Mělníku hledáme vhodného kandidáta na pozici Sanitář/ka ebo uklízeč/ka. Přidejte se ke kolektivu našich odborníků, kde se řídíme heslem " Chceme pomáhat, nejen prodávat!".

Mělník

Mělník

Sanitář/ka

Sanitář/ka

FARMACEUTICKÝ ASISTENT - Zlín

Pro lékárnu ve Zlíně hledáme kolegyni či kolegu na pozici Farmaceutický asistent. 

Zlín

Zlín

Farmaceutický asistent

Farmaceutický asistent

AREA TRANSPORT MANAGER

Pro zajištění každodenní operativy našeho pražského distribučního centra hledáme kandidáta na pozici AREA TRANSPORT MANAGER. Pozice vyžaduje zkušenosti v transportu a dopravě.

Brno-Černovice

Brno-Černovice

Centrála Phoenix

Centrála Phoenix

DevOps vývojář - lékárenský IS

Jednou z dceřiných společností Phoenix Group je i společnost Apatyka servis, která je výhradním dodavatelem informačních systémů nejen pro BENU lékárny. Pro doplnění týmu hledáme kolegu či kolegyni na pozici DevOps vývojáře.

Praha 15

Praha 15

Centrála Phoenix

Centrála Phoenix

Třeba hledáme právě vás!

Napište nám o jakou pozici máte zájem.

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor