Přeskočit na obsah

DevOps vývojář - lékárenský IS

Praha 15

Centrála Phoenix

Jednou z dceřiných společností Phoenix Group je i společnost Apatyka servis, která je výhradním dodavatelem informačních systémů nejen pro BENU lékárny. Pro doplnění týmu hledáme kolegu či kolegyni na pozici DevOps vývojáře.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Integrace a nasazení nových produktů u zákazníka.
  • Řešení mimořádných situací.
  • Komunikace mezi vývojáři a servisním týmem.
  • Servisní péče o významné zákazníky.

POŽADAVKY:

  • Základní administrační znalosti v OS Microsoft, Linux.
  • Znalost SQL-92, MySQL / MS SQL.
  • Analytické myšlení.
  • Samostatný přístup k zadaným úkolům.

VÝHODOU:

  • Znalost programovacího jazyku. Zejména PHP.
  • Oracle SQL.
  • Vertica.
  • Zkušenost s kontejnery, virtualizací.
  • Znalost AJ na základní úrovni (orientace v textech a odborné literatuře).

NABÍZÍME:

  • Zázemí silné, stabilní a nadnárodní společnosti s předním postavením na trhu lékárenského IT.
  • Možnost seberealizace a profesního růstu.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení, 13. plat.
  • 5 týdnů dovolené, zvýhodněné nákupy z velkoskladu, příležitost k dalšímu vzdělávání (odbornému, jazykovému …), individuální rozvržení pracovní doby.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Místo výkonu práce:
Vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Pracovní poměr:
Práce na plný úvazek

Máte zájem o tuto pozici?

Napište nám. Budeme vás do 3 pracovních dnů kontaktovat.

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor