Přeskočit na obsah

Volné pozice

Našli jsme pro vás 23 volných pozic:

BUSINESS ANALYST

Pokud vás baví pracovat na zcela nových věcech a orientujete se v rámci firemních procesů, jste náš člověk.

Hledáme parťáka na pozici BUSINESS ANALYTIK, který bude společně s námi rozmotávat klubíčka problémů a hledat z nich nejlepší cestu ven, ale také měnit vize ve skutečnosti

Praha hl.m.

Praha hl.m.

Phoenix

Phoenix

IT SECURITY SPECIALIST

Do nově vzniklého týmu hledáme kvalifikovaného IT Security Specialistu. Jako IT Security Specialist budete hrát klíčovou roli při identifikaci a eliminaci potenciálních bezpečnostních rizik v IT a při implementaci nezbytných kontrol přes různé systémy a sítě.

Praha hl.m.

Praha hl.m.

Phoenix

Phoenix

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Rozšiřujeme projektový tým a hledáme kolegy, kteří nám pomohou s projekty napříč společností různého charakteru a komplexity. Většina se jich dotýká oblasti IT, a proto oceníme když budete mít za sebou i nějaký IT projekt. Máte chuť vyhrnout si rukávy a pustit se do toho s námi? Certifikátem Prince 2 nepohrdneme.

Praha hl.m.

Praha hl.m.

Phoenix

Phoenix

BACKEND DEVELOPER - PHP

Hledáme backenďáka, který bude zodpovědný za vývoj backendu a implementaci rozhraní API. Pojď nám pomoct s rozvojem platformy, která je postavená na PHP 8.2, MariaDB, RabbitMQ a Elasticsearch.

Hledáme někoho, kdo nám pomůže s rozvojem naší monolitické platformy a přispěje k tomu, že jí jednoho dne budeme schopni začít dělit na menší části.

Nejste přímo z Prahy? Nevadí. U této pozice je možnost pracovat full remote.

Česká republika

Česká republika

BENU

BENU

SPECIALISTA CENOTVORBY RX

Obsazujeme pozici SPECIALISTA CENOTVORBY RX, který bude mít pod palcem vytváření a implementaci cenové strategie léků na předpis.

Praha hl.m.

Praha hl.m.

BENU

BENU

Vedoucí směny pro e-shop

V rámci e-commerce oddělení obsazujeme pozici Shift leader e-shopu jehož hlavní aktivitou bude zajištění plynulého chodu směny, organizace práce týmu a s tím spojené nezbytné aktivity. Pozice je určena pro proaktivní osobnost s přirozenou autoritou a především chutí být nejen šéfem ale také kolegou, který umí jít příkladem svému týmu.

Praha hl.m.

Praha hl.m.

BENU

BENU

PRICING MANAGER

Do role PRICING MANAGER hledáme kolegu, který si převezme kompletní řízení cenové strategie včetně dalšího rozvoje spolu s vedením týmu specialistů. Nabízíme příležitost, být u zrodu hned několika zajímavých projektů, kterými se chceme přiblížit do světa moderní cenotvorby. Pozice je ideální pro někoho, kdo umí analyticky přemýšlet a má přímou zkušenost se stanovováním RX přípravků.

Praha hl.m.

Praha hl.m.

BENU

BENU

TRADE MARKETING SPECIALISTA

Do našeho Trade marketingového týmu, hledáme kolegu na pozici TRADE MARKETING SPECIALISTA

Simony tým má za úkol pravidelně vyhodnocovat proběhlé kampaně, připravovat sezonní katalogy a s externí agenturou spolupracovat na vytváření TV kampaní. Pokud jsi nadšenec přes tabulky, snažíš si práci v Excelu neustále usnadňovat vytvářením funkcí a chceš své znalosti dál posouvat, napiš nám!

Praha hl.m.

Praha hl.m.

BENU

BENU

INTERNÍ LEKTOR - LÉKÁRNÍK

Jirka a Hanka do svého hvězdného 🌟 Learning & Development týmu hledají INTERNÍHO LEKTORA - LÉKÁRNÍKA

Máte rádi komunikaci se zákazníky a umíte jim hledat to nejlepší možné řešení? Jste odhodlaní předávat s nadšením své zkušenosti našim kolegům, nevadí Vám při své práci cestovat a jste přesvědčeni, že chuť učit se by měla odrážet reálný zájem o rozvoj, a ne jen uvedenou dovednost v CV? Pojďte #podnasekridla naskočit do rozjetého vlaku. Proč? Protože, jak by řekl náš Jirka: "Vzdělávání musí být zábavné, ale ne pro zábavu."😊

Česká republika

Česká republika

BENU

BENU

KEY ACCOUNT MANAGER - PHARMA SERVICES

Do našeho  Phoenix  týmu hledáme nového člena na pozici Key Account Manager pro konsignační a servisní sklady. 

Praha hl.m.

Praha hl.m.

Phoenix

Phoenix

REGIONÁLNÍ MANAŽER - Olomouc a Brno

Uvažujete v blízkém horizontu o profesní změně?

Naše prosperující síť lékáren BENU hledá zkušeného lídra pro pozici Regionálního manažera/manažerky. Pokud máte prokazatelné zkušenosti s provozem, jste zvyklý na denní bázi pracovat s lidmi v terénu a úspěšně jste vedli týmy máme pro vás ve střednědobé budoucnosti skvělou příležitost. Můžete se stát klíčovým členem naší rostoucí organizace v lokalitě Morava (Olomouc a Brno)Moravskoslezský kraj

Moravskoslezský kraj

BENU

BENU

OPERÁTOR/KA ZÁKAZNICKÉHO CENTRA

Pro oddělení zákaznické podpory Phoenix, hledáme komunikativního člena týmu, jehož hlavním záběrem bude realizace telefonických objednávek lékáren, vyřizování jejich dotazů a požadavků ve spolupráci s dalšími odděleními. Pokud hledáte práci ve fajn kolektivu a rádi komunikujete s lidmi, tak jste na správném místě.

Praha

Praha

Phoenix

Phoenix

ONLINE CONTENT SPECIALIST - FARMACEUT

Hledáme kvalifikovaného farmaceuta s vášní pro digitální svět, který se připojí k našemu týmu jako Online Content Specialist. Tato role je ideální pro farmaceuta, který hledá příležitost rozšířit své profesní působení mimo tradiční lékárenskou praxi a vstoupit do dynamického světa online obsahu a digitálního obchodu, aniž by ztratil možnost uplatnit své odborné znalosti přímo v praxi. Hlavní zaměření této pozice je na online agendu.

Brno

Brno

BENU

BENU

CRM MANAGER

Do marketingového týmu hledáme zkušeného CRM MANAGERA, který zastřeší efektivní využití zákaznických dat a koordinaci komunikačních kampaní. Definice struktury profilu zákazníka, jejich segmentace a následné personalizované kampaně - nejen tyto výzvy budou čekat na nového kolegu.

Praha hl.m.

Praha hl.m.

BENU

BENU

INTERNÍ AUDITOR

Do týmu interního auditu hledáme vhodného kandidáta na pozici INTERNÍ AUDITOR se zaměřením na zefektivnění procesů.

Praha hl.m.

Praha hl.m.

Phoenix

Phoenix

SAP KEY USER

Do našeho týmu financí hledáme specialistu na roli SAP KEY USER. Pokud chcete zajišťovat systémovou správnost a baví vás finanční reporting, přidejte se k nám.  

Praha hl.m.

Praha hl.m.

Phoenix

Phoenix

SPECIALISTA CENOTVORBY OTC

Obsazujeme pozici SPECIALISTA CENOTVORBY OTC, který bude mít pod palcem vytváření a implementaci  cenové strategie volně  prodejných přípravků.

Praha hl.m.

Praha hl.m.

BENU

BENU

SPECIALISTA GROUP REPORTINGU A METODIKY

Do týmu financí hledáme nového člena týmu na pozici Specialista group reportingu a metodiky. 

Praha hl.m.

Praha hl.m.

Phoenix

Phoenix

IT KARIÉRA

Koho k sobě hledáme?

Hledáte uplatnění ve světě IT? Do našeho IT oddělení přivítáme nadšené kolegy. Ať už za sebou máte léta praxe nebo se v IT rozkoukáváte a chcete se dále rozvíjet v dynamickém a inovativním prostředí, můžete být právě Vy tím, koho hledáme!

Momentálně máme otevřeno mnoho rolí, různých úrovní a čekáme pouze na Vás až doplníte některý z našich týmů. Vybrat si můžete z nabídky na kariérních stránkách a pokud Vás neosloví konkrétní nabídka, i přesto se budeme těšit na Váš životopis a třeba společnými silami vymyslíme roli i pro Vás.

Pro koho je tato pozice vhodná? Pro všechny, kteří by se rádi připojili k IT týmu Phoenix nebo Benu, avšak nenalezli tu pravou pozici na kariérních stránkách.

Jaká seniorita se vyžaduje? Nezáleží, zda jste právě po studiu nebo za sebou máte mnoho let prokazatelnou zkušenost. Dveře máme otevřené pro různé úrovně seniority.

Praha hl.m.

Praha hl.m.

Phoenix

Phoenix

TEST LEAD

Jste zkušený TEST LEAD, který je připraven převzít otěže nad strategií a životním cyklem testování v naší společnosti? Jako Test Lead budete spolupracovat s IT architekty, definovat standardy kvality a implementovat inovativní metody testování pro dosažení nejvyšších standardů.

Praha hl.m.

Praha hl.m.

Phoenix

Phoenix

Třeba hledáme právě vás!

Napište nám o jakou pozici máte zájem.

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor