Přeskočit na obsah

REFERENT ODDĚLENÍ VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK

Brno-Černovice

Na pozici REFERENTA ODDĚLENÍ VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK hledáme nového kolegu, který bude zodpovědný za zpracování Veřejných zakázek a komunikaci s firmami ohledně nabídek do VZ.

Bude zajišťovat hladký průběh všech VZ a aukcí včetně jejich evidence.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Administrativní podpora oddělení - příprava smluv a podkladů pro veřejné zakázky.
  • Zodpovědnost za konání veřejných aukcí a dodržování termínů.
  • Zpracování oznámení o konání VZ a jejich evidence.
  • Komunikace s obchodními partnery.
  • Spolupráce s právním oddělením a kolegy napříč společností.
  • Práce s interním systémem a MS Excel.

POŽADUJEME:

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou.
  • Předchozí zkušenosti na administrativní pozici alespoň 2 roky.
  • Pokročilou znalost práce s Excelem.
  • Vysokou míru pečlivosti. Orientaci na detail.
  • Dobré komunikační dovednosti a výbornou organizaci práce.

NABÍZÍME:

  • Zázemí stabilní a rychle rostoucí společnosti.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • 25 dní dovolené, Elektronické stravenky, příspěvek do Cafeterie, Multisport kartu, zvýhodněné nákupy v BENU lékárnách (po zkušební době), zvýhodněné nákupy z lékárenského velkoskladu Phoenix (po zkušební době), lékařskou péči u našeho smluvního partnera EUC klinik.
Místo výkonu práce:
Vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Pracovní poměr:
Práce na plný úvazek

Máte zájem o tuto pozici?

Napište nám. Budeme vás do 3 pracovních dnů kontaktovat.

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor