Přeskočit na obsah

Logistic engineer

Praha 15

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici LOGISTIC ENGINEER.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Analýza logistických procesů a datových toků, úzká spolupráce s IT a dopravou
  • Nastavování logistických systémů a standardů
  • Vyhodnocování dat, návrhy ke zlepšení procesů
  • Práce s architekturou logistického procesu
  • Procesní úpravy vedoucí k větší automatizaci a digitalizaci v logistice firmy
  • Aktivní implementace navržených změn, management změny

OČEKÁVÁME:

  • VŠ vzdělání
  • Zkušenost supply chain/logistika/operations, ideálně z FMCG/farmacie
  • Aktivní angličtina (úroveň B2)
  • Silné analytické schopnosti a logické myšlení, zkušenost s vyhodnocováním dat a aplikace výsledků do praxe,
  • Zkušenost s WMS systémem, ideálně s implementací nového WMS systému
  • Pokročilá znalost Excel
  • Manažerskou zkušenost s vedením týmu

NABÍZÍME:

  • Možnost spolupodílet se na implementaci automatizace
  • Zajímavou a rozmanitou práci s vysokou mírou samostatnosti
  • Zázemí a jistotu moderní, úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti
  • 25 dní dovolené/rok
  • Příspěvek do Kafeterie v hodnotě 3.000 Kč/rok
  • Elektronické stravenky 105Kč/den
  • Multisport kartu za zvýhodněnou cenu
  • Zaměstnaneckou BENU lékovou kartu, zvýhodněné nákupy z velkoskladu Phoenix.
Místo výkonu práce:
Vzdělání:
Vysokoškolské / universitní
Pracovní poměr:
Práce na plný úvazek

Máte zájem o tuto pozici?

Napište nám. Budeme vás do 3 pracovních dnů kontaktovat.

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor