Přeskočit na obsah

BUSINESS ASISTENT

Slezská Ostrava

Centrála BENU

V rámci provozního oddělení BENU lékáren hledáme posilu, která se nezalekne administrativy, dynamické práce a každodenní komunikace s kolegy napříč společností. Na pozici BUSINESS ASISTENTA budete přímou kontaktní osobou pro lékárny a pro kolegy na centrále.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Administrace přístupů do firemních systémů a databází lékáren.
  • Organizační a administrativní podpora při jednáních provozního oddělení.
  • Pravidelná aktualizace firemního intranetu. Správa e-mailových účtů.
  • Support při otevírání nových lékáren - objednávky internetového připojení, evidence lékárny do EET.
  • Ad hoc činnosti - aktualizace provozních manuálů, podpora při organizaci eventů a dalších aktivitách.

POŽADAVKY:

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou.
  • Zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky.
  • Silné organizační a komunikační schopnosti.
  • Pokročilá znalost práce s Excelem dalšími MS Office nástroji.
  • Pečlivost, spolehlivost. Orientace na detail.
  • Kreativita a samostatnost.
  • Bydliště Moravskoslezský kraj.

NABÍZÍME:

  • Velmi samostatnou a klíčovou roli kde budete opravdu ve středu dění.
  • 25 dní dovolené.
  • Elektronické stravenky, příspěvek do Kafeterie, BENU lékovou a slevovou kartu, Multisport kartu, EUC lékařskou péči.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Pracovní poměr:
Práce na plný úvazek

Máte zájem o tuto pozici?

Napište nám. Budeme vás do 3 pracovních dnů kontaktovat.

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor