Přeskočit na obsah

VEDOUCÍ SMĚNY EXPEDICE - sklad s léčivy

Brno-Černovice

Sklad

Pro náš sklad s léčivy v Brně, hledáme Vedoucího směny expedice, který se postará o plynulý chod směny.

NÁPLŇ PRÁCE:

- Zodpovědnost za logistiku expedice skladu.
- Zajištění plynulého chodu směny.
- Koordinace vedení týmu 10 - 20 spolupracovníků včetně jejich kontroly a hodnocení.
- Komunikace a reporting vedení skladu.
- Dohlížení dodržování BOZP a PO na pracovišti.

POŽADUJEME:

- Předchozí praxi na obdobné pozici ve skladu a vedením týmu.
- Znalost skladového hospodářství.
- Znalost práce na PC (Excel, MS Office).
- Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (PO-PÁ), v případě inventarizace i víkendy.
- Řidičský průkaz skupiny B.

NABÍZÍME:

- 25 dní dovolené/rok.
- Příspěvek do Kafeterie v hodnotě 3.000 Kč/rok.
- Elektronické stravenky.
- Multisport kartu za zvýhodněnou cenu.
- Zaměstnaneckou BENU lékovou kartu, zvýhodněné nákupy z velkoskladu Phoenix.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Místo výkonu práce:
Vzdělání:
Vzdělání není podstatné
Pracovní poměr:
Práce na plný úvazek

Máte zájem o tuto pozici?

Napište nám. Budeme vás do 3 pracovních dnů kontaktovat.

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor