Přeskočit na obsah

PRACOVNÍK EXPEDICE S VZV

Slezská Ostrava

Sklad

Pro náš sklad s léčivy, hledáme zodpovědného kolegu či kolegyni na pozici PRACOVNÍKA EXPEDICE S VZV.

NÁPLŇ PRÁCE:

• Obsluha VZV.
• Spolupráce při vykládce a nakládce kamionů.
• Manipulace se zbožím v rámci skladu.
• Naskladnění, doplnění, přeskladnění zboží do regálového systému.
• Vyskladnění zboží z regálového systému.
• Kompletace, příprava a balení zakázek k expedici.
• Práce se scannerem.

POŽADUJEME:

• Platný průkaz VZV skupiny W1 - výhodou (možnost certifikace).
• Ukončené základní vzdělání.
• Předchozí zkušenosti na obdobné pozice velkou výhodou.
• Fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav.
• Ochota pracovat ve dvousměnném provozu.

NABÍZÍME:

• Stabilní zaměstnání.
• Odpovídající mzdové ohodnocení.
• 25 dní dovolené / rok.
• stravenky ve 105 Kč hodnotě; příspěvek 3.000 Kč do Kafeterie, Multisport kartu, EUC prémiovou lékařskou péči; zvýhodněné nákupy s velkoskladu Phoenix, BENU lékovou a slevovou kartu.

Vzdělání:
Vzdělání není podstatné
Pracovní poměr:
Práce na plný úvazek

Máte zájem o tuto pozici?

Napište nám. Budeme vás do 3 pracovních dnů kontaktovat.

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor