Přeskočit na obsah

RECEPČNÍ

Praha 15

Centrála Phoenix

Na naší firemní recepci hledáme milou a usměvavou posilu, která se bude primárně starat o přijímání návštěv, vyřizování telefonických hovorů a e-mailové korespondence.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zajištění plynulého chodu recepce.
  • Příprava zasedacích místností na jednání.
  • Zodpovědnost za objednávky (kancelářské potřeby, kurýr, taxi služby aj.).
  • Zpracování příchozí pošty.
  • Komunikace se správou budovy.
  • Administrativní podpora asistentky jednatelů.

POŽADUJEME:

  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou.
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti.
  • Samostatný a aktivní přístup ke svěřeným úkolům.
  • Výborná znalost ČJ slovem i písmem, znalost práce na PC.
  • Reprezentativní vzhled a příjemné vystupování.
  • Zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost.

NABÍZÍME:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení.
  • 25 dní dovolené za rok.
  • Zaměstnanecké benefity (105 Kč stravenky, BENU plus slevová karta, Cafeterie, Multisport karta).
Místo výkonu práce:
Vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity
Pracovní poměr:
Práce na plný úvazek

Máte zájem o tuto pozici?

Napište nám. Budeme vás do 3 pracovních dnů kontaktovat.

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor