Přeskočit na obsah

KEY ACCOUNT MANAGER

Praha 15

Centrála BENU

Na zcela novou pozici Key Account Managera, hledáme byznysově orientovanou osobnost, která se postará o marketingové a business strategie v rámci vybraných Benu lékáren. V této roli budete pracovat částečně z kanceláře, kde Vám bude oporou marketingový tým a z větší části také práce v terénu.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

• Definovat obchodní a marketingové strategie pro vybrané Benu lékárny.
• Plánovat nástroje pro realizaci prodejních cílů vybraných lékáren.
• Kontrola a realizace zadané strategie na lékárně.
• Monitoring trhu s cílem zvýšení prodeje a upevnění pozice na trhu - znalost konkurence.
• Spolupracovat s oddělením nákupu s cílem efektivního vystavení produktů.
• Podílet se na strategii otevírání nových lékáren ve spolupráci s týmem realizující opening.
• Úzká spolupráce s Marketing Managerem.

BEZ ČEHO SE NA TÉTO POZICI NEOBEJDETE:

• Prokazatelné zkušenosti na pozici KAM, ideálně z farmacie.
• Znalost prostředí lékáren velkou výhodou.
• Zkušeností s tvorbou analýz, plánů a budgetů.
• Analytických dovedností, orientace na zákazníka.
• Dobrých komunikačních schopností.
• Týmového ducha, obchodního myšlení.

NABÍZÍME:

• Samostatnou roli s možností ovlivnit fungování lékáren.
• Příjemné pracovní prostředí a přátelskou firemní kulturu.
• Zajímavé mzdové ohodnocení.
• 25 dní dovolené za rok.
• Benefity (105 Kč stravenky, BENU plus slevová karta, možnost zvýhodněných nákupů z Phoenixu, EUC lékařská péče, příspěvek do Cafeterie, Multisport karta).

Místo výkonu práce:
Vzdělání:
Vzdělání není podstatné
Pracovní poměr:
Práce na plný úvazek

Máte zájem o tuto pozici?

Napište nám. Budeme vás do 3 pracovních dnů kontaktovat.

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor