Přeskočit na obsah

PRODUCT MANAGER - private labels

Praha 15

Centrála BENU

V Benu rosteme a neustále se snažíme zkvalitňovat naše služby. Zdraví našich zákazníků si bereme na starost a stejně zaměřeného člověka hledáme na pozici PRODUCT MANAGERA, který si vezme na starost kategorii privátní značky. Role je určena pro aktivního kandidáta, který bere analytickou část marketingové práce jako klíčovou, týmového hráče schopného naslouchat a v neposlední řadě osobnost s nadhledem nad touto kategorií.

NÁPLŇ PRÁCE:

• Zodpovědnost za svěřenou kategorii přípravků a obchodní aktivity.
• Analýza situace na trhu, proaktivní rozvoj sortimentu privátní značky.
• Monitoring konkurence a trhu obecně, sledování trendů.
• Sledování zákaznických potřeb.
• Spolupráce s oddělením nákupu na vystavění ročního plánu a definici efektivního vystavení produktů.
• Spoluvytváření marketingových plánů.
• Reporting, forecasting.
• Úzká spolupráce s Marketing Managerem.

BEZ ČEHO SE NA TÉTO POZICI NEOBEJDETE:

• Předchozí zkušeností v marketingu min. 3 roky v oblasti farmacie.
• Zkušeností s analýzou tržních dat (Nielsen, IQVIA) a jejich zpracováním a prezentací (Excel, Power BI, Powerpoint).
• Zkušeností s vedením Brandu, definováním strategie, business plánů a následné implementace v podobě marketingového plánu.
• Zkušeností s plánováním a forecastováním produktů.
• Analytického a zároveň komplexního myšlení.
• Týmového myšlení a zároveň samostatnosti, flexibility a kreativity.

NABÍZÍME:

• Silné zázemí neustále se rozrůstající společnosti.
• Samostatnou marketingovou roli.
• Příjemné pracovní prostředí a přátelskou firemní kulturu.
• Zajímavé mzdové ohodnocení.
• 25 dní dovolené za rok.
• Benefity (105 Kč stravenky, BENU plus slevová karta, možnost zvýhodněných nákupů z Phoenixu, EUC lékařská péče, příspěvek do Cafeterie, Multisport karta).

Místo výkonu práce:
Vzdělání:
Vyšší odborné
Pracovní poměr:
Práce na plný úvazek

Máte zájem o tuto pozici?

Napište nám. Budeme vás do 3 pracovních dnů kontaktovat.

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor