Přeskočit na obsah

LÉTAJÍCÍ FARMACEUTICKÝ ASISTENT

Liberecký kraj

Létající farmaceutický asistent

O ČEM JE PRÁCE V BENU?

Rozšiřujeme tým létajících farmaceutických asistentů. Hledáme kolegyni či kolegu na tuto pozici pro Mladou Boleslav, Jablonec n.N, Pardubice

O ČEM JE PRÁCE LÉTAJÍCÍHO FARMACEUTICKÉ ASISTENTA V BENU?

  • O velké variabilitě: pozice je vhodná pro farmaceuty, kteří nemají rádi stereotyp. Budete nám jezdit pomáhat po různých lékárnách v rámci ČR/svého svěřeného regionu, Důležité je, že všechny své směny znáte měsíc dopředu.
  • O služebních cestách: služební auto je samozřejmostí. Budete ho potřebovat k častým přesunům, hodit se ale bude i k soukromým účelům.
  • O expedici dle Vašeho nejlepšího úsudku. Máme široký sortiment velice kvalitních produktů. Navíc u nás nenajdete žádné negativní listy.
  • O poskytování kvalitní péče. Důležitá je hlavně odbornost a konzultační činnost a pacienti jsou pro nás na prvním místě.
  • O stabilitě: pořád rosteme, proto našim zaměstnancům stále zvyšujeme odměny za prodej. Jaké létající asistent si můžete i s odměnami vydělat mezi 40 000 a 52 000 měsíčně.
  • O budování odbornosti: abychom mohli vystupovat jako odborníci, musíme k tomu mít také pravidelný přísun informací. Pro naše farmaceutické asistenty proto máme připravené množství odborných kurzů. Naprostou samozřejmostí je, že vzdělávání probíhá během pracovní doby a hradí jej BENU.
  • O podpoře centrály: ta funguje jako velká podpora v administrativních činnostech v lékárně
  


Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky, prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

DOBŘE SE U NÁS PRACUJE TOMU, KDO:

Má farmaceutické vzdělání. Je to legislativní nutností

Má týmového ducha. Každá lékárna funguje jako jedinečná parta lidí.

Má zájem o pacienta a jeho zdraví a dokáže poskytovat kvalitní odborné poradenství.

Příjemně vystupuje a je spolehlivý.

Navíc: na předchozí praxi nezáleží. Máme vyvážený tým složený nejen z absolventů, ale i zkušených farmaceutů. Vzájemně si pomáháme a své zkušenosti sdílíme.

CO U NÁS ZÍSKÁTE NAVÍC?

Služební automobil i k soukromým účelům

5 týdnů dovolené je samozřejmostí

Poskytujeme úhradu příspěvku do ČKFA

Stravenky v hodnotě 105 Kč

Pracovní oděv zdarma + příspěvek na pracovní obuv

Čisté, přehledné a moderní pracovní prostředí

Zaměstnanecká sleva na produkty v lékárnách

Multisport karta

Odměny za doporučení zaměstnanců

Navíc poskytujeme příspěvek na další benefity ve výší 3 000 Kč. Příspěvek můžete použít na vstupenky na kulturní/sportovní akce, dovolenou nebo třeba penzijní spoření

 
Místo výkonu práce:
Liberecký kraj
Pracovní poměr:
plný
Platové podmínky:
dohodou

Máte zájem o tuto pozici?

Napište nám. Budeme vás do 3 pracovních dnů kontaktovat.

Přetáhněte soubor sem,
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor